O nas

Drogi Kliencie,

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony internetowej. Skoro zajrzałeś na stronę „O nas”, zapewne chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat naszej historii i doświadczenia.

Firma Catering Partner powstała w 2005 roku jako działalność bardziej consultingowa niż kateringowa. W 2007 roku firma zmieniła nazwę na obecną i zaczęła świadczyć usługi kateringowe w Warszawie.

Pierwszym dużym sukcesem po zmianach był wygrany przetarg na półroczną obsługę kateringową spotkań w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej w 2008 roku (zobacz referencje).

Po zdobyciu i zrealizowaniu w 2010 roku dużego zamówienia na wyłączną obsługę Akademickich Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej oraz w Piłce Siatkowej (zobacz referencje) firma została przekształcona w spółkę. Zyski z tej realizacji zostały przeznaczone na inwestycję w dużą, nowoczesną kuchnię, magazyn oraz najnowszy sprzęt kateringowy.

Od tego czasu firma jest w stanie świadczyć usługi dla grup powyżej 2000 osób.

Największym sukcesem Catering Partner jest wieloletnia współpraca ze stałymi klientami.

Od 2008 roku regularnie obsługujemy doroczne Spotkanie Opłatkowe Prezydentów i Burmistrzów miast Papieskich organizowane przez Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” w siedzibie Sekretariatu Episkopatu Polski w Warszawie (zobacz referencje). Współpracujemy również przy obsłudze organizowanych tam konferencji prasowych.

Centralnym punktem usług kateringowych jest oczywiście jedzenie. Dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu naszego zespołu kucharzy jesteśmy w stanie przygotować różnorodne, ciekawe i dopasowane do okoliczności menu. Naszą specjalnością jest kuchnia śródziemnomorska, polska oraz meksykańska. Jednak przede wszystkim stawiamy na proste połączenia świeżych składników.

W 2013 roku została uruchomiona nowa usługa dostawy kanapek i przekąsek koktajlowych (przejdź do oferty), która zdobywa coraz większą popularność.

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak wyglądają nasze realizacje, odwiedź zakładkę „Galeria” i przejrzyj albumy ze zdjęciami.

Aby zapoznać się z listami polecającymi od naszych klientów, odwiedź zakładkę „Referencje”.

Aby zamówić usługę, Kliknij Tutaj aby wysłać e-mail lub zadzwoń: 501 125 737

Zapraszamy do współpracy